Pierkové náušnice? Šperky, ktoré očaria

Pierkové náušnice dokážu poblázniť nejednu ženskú dušu. Prečo? Je to jednoduché – sú farebné, sú výrazné a zvyčajne sú za skvelú cenu, najmä ak ide o bižutériu.

Náušnice z pierok zoženiete v rôznych veľkostiach, farebných kombináciách a kvalite. Ak chcete, aby Vám niečo vydržali, určite ich nekupujte na trhu ani na rôznych fórach. Radšej siahnite po overených zdrojoch. Takými sú napríklad predávajúci na Sashe.sk (určite si vopred preverte predávajúceho, ako bonus môžete získať to, že Vaše pierkové náušnice budú originálne, ak teda siahnete po mierne drahších náušniciach), či overené internetové obchody, akým je Bizuterka.sk (Ich výhodou je profesionalita a dlhé pôsobenie na trhu – nemusíte sa báť “ošmeknutia”).

Náušnice z pierok oceníte najmä v jarných a letných mesiacoch, keď už všetci zo seba zhadzujeme ťažké zimné oblečenie a teplé lúče slnka dodávajú nielen silu, ale aj nútia vytiahnuť pestrejšie oblečenie.

Ideálnou situáciou je, keď si vytvoríe vlastnú zbierku pierkových náušníc v rôznych farebných kombináciách a tie potom dokážete vhodne skombinovať so zvyškom oblečenia. Pri cenách, ktoré zvyčajne neprekročia pár eur za jeden pár to narozdiel od strieborných, či zlatých náušníc nie je taký veľký problém.

Ak Vás bižutéria s pierkami chytí za srdce, určite budete chcieť časom rozšíriť svoju šperkovničku aj o náhrdelníky, prípadne čelenky, to všetko samozrejme v ponuke slovenských bižutérií nájdete, o týchto doplnkoch si však povieme niečo viac zase nabudúce ;-).

 

Leave a Reply