Strieborný prsteň PR0001SWSSR už čoskoro opäť v ponuke!

Aj Vy patríte medzi tých, ktorí netrpezlivo čakali na návrat tohto strieborného prsteňa?

Už čoskoro by sa Vám mali Vaše túžby splniť.

Podľa našich informácií by sa niekedy v polovici budúceho mesiaca mali opäť zjaviť v ponuke známeho obchodu so šperkami prstene PR0001SWSSR. Aj tentokrát budú dostupné hneď v troch veľkostiach – 52, 54,56.

Aj keď medzičasom cena striebra prudko stúpla (len pre porovnanie – v časoch, keď sa tento prsteň zjavil v ponuke prvýkrát, stála jedna unca striebra na trhoch približne 16 dolárov, dnes stojí takmer 30 dolárov), majitelia obchodu nám potvrdili, že sa pokúsia jeho cenu čo najviac stlačiť a určite by nemala prekročiť 60 eur za tento krásny strieborný drahokam pre Váš prstík 🙂

My ešte pripomíname, že ďalšie eurá ušetríte na jeho cene automaticky – pri nákupe nad 50 eur totiž predajca ponúka automatickú množstevnú zľavu a navyše ak patríte medzi stálych zákazníkov, môžete si pri jeho nákupe uplatniť aj bonusové body, ktoré ste získali za predchádzajúce nákupy.

Keď spočítate všetky možnosti zliav, zistíte, že tohto kráľa medzi striebornými prsteňmi môžete získať za neuveriteľne prijateľnú cenu.

Viac ako cena tohto prsteňa však určite zaujme jeho dokonalá krása – snúbi sa v nej čaro ligotu Swarovski krištálov a hodnota drahého kovu – striebra. Aj preto patrí tento prsteň medzi tie najkrajšie a najhodnotnejšie prstene, ktoré môžete na súčasnom trhu kúpiť.

Takže, suma sumárum, ešte párkrát sa vyspíme a všetci dostaneme nádherný darček k letným dovolenkám – úžasný prsteň so Swarovski krištálmi, ktorý rozhodne stojí za hriech 🙂

Leave a Reply